August 2014 - Mia - Memories of Mine

Latest

Friday, August 29, 2014

Di sini lahirnya sebuah cinta
Mood bercuti sudah mari

Thursday, August 28, 2014

Hadiah Giveaway Ephyra Fasa ke-2 dah sampai!

Wednesday, August 27, 2014

Banjir kilat depan 1B, Kota Kinabalu
Wordless Wednesday # 64

Tuesday, August 26, 2014

Gugur jua buah akhirnya

Monday, August 25, 2014

Durian oooo Durian

Saturday, August 23, 2014

Hanya ini yang mampu ku lakukan

Wednesday, August 20, 2014

Wordless Wednesday # 63

Tuesday, August 19, 2014

Lain tempat, lain seleranya

Friday, August 15, 2014

Menang Giveaway Epyhra Fasa ke-2
Kuih Zaman Sekarang

Wednesday, August 13, 2014

Acar Timun Santan

Tuesday, August 12, 2014

Imaginasi Alam

Monday, August 11, 2014

Be careful how you treat people!

Saturday, August 9, 2014

Kandungan roti yang berbahaya untuk kesihatan

Friday, August 8, 2014

Rumah terbuka taska

Thursday, August 7, 2014

Kalau dah namanya perempuan

Wednesday, August 6, 2014

Terima kasih kerana tak melupakan
Wordless Wednesday # 62

Tuesday, August 5, 2014

Musim buah ke
Peristiwa raya ke 3

Monday, August 4, 2014

Cerita Raya 2014

Friday, August 1, 2014

Sony Xperia Z2